Sultanköy Belediyesi Plaj Voleybol Sahası Kurdu
Sultanköy Belediyesi Plaj Voleybol Sahası Kurdu
20 Temmuz 2013

Sultanköy Belediyesi Plaj Voleybol Sahası Kurdu

SULTANKÖY belediyesi, Sultanköy plajına voleybol sahası kazandırdı. Sporsal faaliyetlere ve aktivitelere önem veren Sultanköy Belediye Başkanı Ersin Çolpan, zekası ve hayal gücüyle her zaman ilkleri yaratmış ve belde için kurduğu hayallerini de yerine getirmekten hiç çekinmemiştir.

Hayallere bir adım daha atan Sultanköy Belediye Başkanının  bu sefer ki projesi Sultanköy Plajında plaj voleybol sahası kurdurup destek vermek oldu. Vatandaşların Plajda güneşlenmelerini ve tatillerini en güzel şekilde geçirmeleri için hiçbir fedakarlık ve çalışmadan kaçınmayan Başkan Çolpan, “ Benim belediyem toplumun yükünü taşıyan, engellinin yanında olan, tüm hizmetlerimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımıza hizmet götüren toplumcu bir belediyedir. Bizlerde onlar için hayal kurup, hayallerimizi gerçekleştirmek için hayata geçiriyoruz. Plaj voleybolunun en iyi oynanacağı yer olan Sultanköy Plajı,  bizler için çok değerlidir. Çünkü Trakya’nın en uzun plajına sahip bir beldeyiz, bizler de bunu temizliği, kullanılabilirli ve faaliyetleriyle vatandaşlarımıza en güzel şekilde sunmalıyız. Yaptığımız bu plaj voleybol sahasında maçlar düzenleyen gençlerimiz plaj voleybolu için takımlar oluşturmaya başladılar, yakında turnuvalarımızın başladığını da duyacaksınızdır” dedi. 


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

IBC Tank Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Havalandırma Çorlu Pilav Çorlu Halı Yıkama Çorlu Klima Servisi