Chp Ergene'de İç Çekişme
Chp Ergene'de İç Çekişme
14 Ocak 2014

Chp Ergene'de İç Çekişme

CHP Ergene İlçe Teşkilatı'nda sular kurulduğu günden bu yana durulmuyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ergene ilçe lokalinde hafta sonu iç kaos yaşandı. İlçe lokalinde yapılan meclis üyeleri yönetim kurulu ve belediye başkanına aday adayı tanıtım programında, yumrukların konuştuğu iddia edilirken ilçe yöneticileri bu iddiaları yalanladı.

Toplantıda yaşanan olaylar hakkında bilgi alınan CHP Ergene İlçe Başkanı Erdinç İrel; “Bu seçim atmosferinde herhangi bir partide yaşanacak olaylardır, büyütülecek bir şey yok. İktidar olma mücadelesinin kendi içinde doğal uzantılarıdır” ifadelerini kullandı. 

CHP Ergene İlçe lokalinde Pazar günü yapılan aday adayı tanıtım toplantısında Ergene ilçe belediye meclis üyeliği için CHP’den aday adayları kendilerini tanıttı. Tanıtım toplantısı sırasında yaşanan tartışmaların kavgaya dönüştüğü iddia edildi.

“İlçe Yönetiminde İstifa Rüzgarı”

Edinilen bilgiler doğrultusunda Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olmak isteyen 2 kişi ilçe yönetiminden istifa etti. İstifa eden 2 kişi yerine yapılan görevlendirmeler partililer arasında huzursuzluğa yol açtı. Yapılan görevlendirmelere itiraz eden bazı parti partililer Pazar günü yapılan aday adayı tanıtım toplantısında seslerini yükseltince üzücü olaylar meydana geldi.

CHP Ergene ilçe yönetimi atama ile göreve geldiği için bu tür yeni görevlendirmelerin yapılabileceği konuşulurken bazı partilileri bu duruma itiraz ettikleri ve bunu yüksek sesle dile getirdikleri öğrenildi. Yönetim Kurulu’ndan istifa eden isimlerin ise Ali Aydoğdu ve Selahattin Arbağ olduğu bilgisine ulaşıldı. çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir