Ahimehmet Muhtar Adayı Mehmet Ertaş'tan Chp Ergene Teşkilatına Ziyaret
Ahimehmet Muhtar Adayı Mehmet Ertaş'tan Chp Ergene Teşkilatına Ziyaret
26 Şubat 2014

Ahimehmet Muhtar Adayı Mehmet Ertaş'tan Chp Ergene Teşkilatına Ziyaret

Ahimehmet Muhtar Adayı Mehmet Ertaş, CHP Ergene ilçe Başkanı Erdinç İrel'i ziyaret etti.

Muhtar adayının kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren İrel, " CHP olarak herhangi bir muhtar adayı çıkartmamız desteklememiz söz konusu değildir. Biz seciln mahalle muhtarlarımız ile birlikte sorunsuz çalışacağımıza inanıyoruz. Muhtarlık adaylığının hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

Ahimehmet Muhtar Adayı Mehmet Ertaş; Muhtarların seçilme sürecinde ve göreve geldikten sonra halkın partisine, dinine, hayat görüşlerine hizmet verilmesi gerektiğini belirterek " Şu partiye, bu partiye oy vermeyin diyorlar. Büyüklerimiz bize Muhtarlık siyaset yapma mekanı değil, hizmet mekanıdır demişti. Bende buna uyarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Seçim çalışmalarımı da siyasetten uzak durarak yapıyorum. " dedi. Ahimehmet mahalle muhtar adayı Ertaşseçimlerde CHP Ergene İlçe Başkanı İrel'e de Ergene ve Büyükşehirde başarılar diledi. 


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir