Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu
Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu
20 Ağustos 2014

Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu

Tekirdağ'a bağlı Ergene Belediye Başkanlığı, 5-6-7 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. Boza Festivali ve Sünnet Şöleni programını katılacak olan sanatçıları açıkladı.

5 Eylül'de Bilal Habeşi Yeşiltepe Camii Açık Hava Tiyatrosunda mevlüt ile başlayacak program kapsamında 6 Eylül tarihinde kortejle boza tanıtımın ardından kına gecesinde Burcu Ulukaya ve Seda Çakmak’ın sahne alacağı belirtildi. 7 Eylül tarihinde pop müziğin sevilen isimlerinden Betül Demir ve Yusuf Güney konseri ile şölen programı sona erecek.

Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirmek istediklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ancak maddi durumu elverişli olmayan ailelere yönelik düzenlediğimiz bu etkinliği Ergene'de geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Hayatlarının dönüm noktalarından biri olan sünnet merasimlerinde, çocuklarımıza ve aileleriyle bir arada olmanın sevincini yaşıyoruz. Etkinlikler çerçevesinde çocukların sevinçlerine ortak olacağız. Sosyal sorumluluklarının bilincinde bir belediyecilik anlayışı sürdürerek, Ergene’de ilkleri yaşatmaya ve yaşamaya devam edeceğiz"dedi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

IBC Tank Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Havalandırma Çorlu Pilav Çorlu Halı Yıkama Çorlu Klima Servisi