Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu
Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu
20 Ağustos 2014

Ergene Belediyesi Sünnet Şöleni Programı Belli Oldu

Tekirdağ'a bağlı Ergene Belediye Başkanlığı, 5-6-7 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. Boza Festivali ve Sünnet Şöleni programını katılacak olan sanatçıları açıkladı.

5 Eylül'de Bilal Habeşi Yeşiltepe Camii Açık Hava Tiyatrosunda mevlüt ile başlayacak program kapsamında 6 Eylül tarihinde kortejle boza tanıtımın ardından kına gecesinde Burcu Ulukaya ve Seda Çakmak’ın sahne alacağı belirtildi. 7 Eylül tarihinde pop müziğin sevilen isimlerinden Betül Demir ve Yusuf Güney konseri ile şölen programı sona erecek.

Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirmek istediklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ancak maddi durumu elverişli olmayan ailelere yönelik düzenlediğimiz bu etkinliği Ergene'de geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Hayatlarının dönüm noktalarından biri olan sünnet merasimlerinde, çocuklarımıza ve aileleriyle bir arada olmanın sevincini yaşıyoruz. Etkinlikler çerçevesinde çocukların sevinçlerine ortak olacağız. Sosyal sorumluluklarının bilincinde bir belediyecilik anlayışı sürdürerek, Ergene’de ilkleri yaşatmaya ve yaşamaya devam edeceğiz"dedi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir