Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
20 Ağustos 2014

Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Tekirdağ'a bağlı Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen yol bakım-onarım çalışmaları program dahilinde devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğünce Yeşiltepe ve Sağlık Mahallesinden başlayan yol onarım ve bakım çalışmaları Vakıflar Mahallesinde de başlatıldı. Vakıflar Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, halkla bir süre sohbet ederek talepleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Vakıflar Mahallesinde başlayacak yol çalışmaları hakkında değerlendirme yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Belediye Fen İşleri ekipleri, kış koşulları nedeniyle bozulan muhtelif noktaları belirleyip asfalt ve yama onarım çalışmaları devam edecektir. Çalışmalar neticelendiğinde daha iyi yollara sahip olacağız, yapılan tespitler sonucunda diğer mahallelerde de çalışmalarımız devam edecektir. Ergene Belediyesi olarak ilçemiz genelinde yaşanan yol sorunun çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir