Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
20 Ağustos 2014

Ergene'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Tekirdağ'a bağlı Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen yol bakım-onarım çalışmaları program dahilinde devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğünce Yeşiltepe ve Sağlık Mahallesinden başlayan yol onarım ve bakım çalışmaları Vakıflar Mahallesinde de başlatıldı. Vakıflar Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, halkla bir süre sohbet ederek talepleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Vakıflar Mahallesinde başlayacak yol çalışmaları hakkında değerlendirme yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Belediye Fen İşleri ekipleri, kış koşulları nedeniyle bozulan muhtelif noktaları belirleyip asfalt ve yama onarım çalışmaları devam edecektir. Çalışmalar neticelendiğinde daha iyi yollara sahip olacağız, yapılan tespitler sonucunda diğer mahallelerde de çalışmalarımız devam edecektir. Ergene Belediyesi olarak ilçemiz genelinde yaşanan yol sorunun çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

IBC Tank Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Havalandırma Çorlu Pilav Çorlu Halı Yıkama Çorlu Klima Servisi