Evde Bakım Hizmeti Projesi Devam Ediyor
Evde Bakım Hizmeti Projesi Devam Ediyor
27 Eylül 2014

Evde Bakım Hizmeti Projesi Devam Ediyor

Çorlu Belediyesi ve Trakya Kalkınma Ajansı'nın işbirliğiyle hazırlanan “Evde Bakım Hizmeti Projesi” hız kazandı.

Proje ortakları ile Trakya Kalkınma Ajansı uzmanları Ayşe Bayazıt ve Cenap Püsküllü'nün katılımıyla projenin geldiği aşama ve bundan sonra yapılabilcek çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla bir toplantı yapıldı. Projede görev alacak personele gerekli mesleki eğitimin verilmesi kararlaştırıldı. Bu kapsamda Çorlu Belediyesi ve Çorlu Halk Eğitim Merkezi'nin işbirliğiyle eğitim verilecek.

Söz konusu proje toplantısında Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıkurt ve Kemaleddin Avcı, Çorlu Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi / İlçe Sağlık Müdürü Dr. Nurcihan Yıldırım Başkent, Çorlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü İlker Müjde, Çorlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gürsan Çil, Strateji Geliştirme Uzmanı Serpil Haraç, Belediye Ana Depo Sorumlusu Aygün Recep Ömürveren, Mimar Ceyda Çağlar Özcan, Jeodezi ve Fotogrametri - Endüstri Mühendisi Serkan İzgi, Kültür ve Sosyal Hizmetler Uzmanı Oral Melleç, Çevre Mühendisi Serkan Kaya ve İş Güvenliği Uzmanı Tamer Dal hazır bulundu.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Evden Eve Nakliyat Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj