Çorlu'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Çorlu'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
14 Ekim 2014

Çorlu'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi

Çorlu Kaymakamlığı, Çorlu Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çorlu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün işbirliği ve Vatan Hastanesi'nin girişimiyle sağlıklı yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi.

Sağlıklı yaşam yürüyüşü etkinliği kapsamında yüzlerce katılımcı Halk Eğitim Merkezi'nden başlayarak Omurtak Caddesi ve Çevre Yolu üzerinden Çorlu Sağlık Meslek Lisesi'ne kadar yürüdü. Ayrıca atletizm sporcuları daha uzun bir güzergah üzerinde koşu yaptı. Yürüyüş ve koşunun sona ermesinin ardından Sağlık Meslek Lisesi'nde hazırlanan tören alanında katılımcılara ikramlar yapıldı. Söz konusu etkinlik koşuda dereceye giren kadın ve erkek sporculara kupa ve ödüllerinin takdim edilmesiyle son buldu. Yarışmacılara ödüllerini Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Çorlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İrfan Bay, İlçe Sağlık Müdürü Nurcihan Yıldırım Başkent, Çorlu İtfaiye Müdürü Faruk Yücel ve protokol mensupları takdim etti.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşünün önümüzdeki yıllarda da düzenlenerek geleneksel hale getirilmesi planlanıyor.
Çorlu'da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir