Kapalı Pazar Yeri Ne Zaman Açılacak
Kapalı Pazar Yeri Ne Zaman Açılacak
14 Kasım 2014

Kapalı Pazar Yeri Ne Zaman Açılacak

8 Temmuz 2013'te yapımına başlanan 3 Nisan 2014'te faaliyete gireceği belirtilen Kapalı Pazar Yeri'nin hala açılmaması vatandaşın tepkisini çekiyor.

Perşembe Pazarı'nın bulunduğu alanda, kullanım ömrünü dolduran eski örtü sistemleri sökülerek inşaat çalışmalarının başlatılmasının ardından kısa bir süre içinde yüklenici firma tarafından yürütülen çalışmalar son buldu. 8 Temmuz 2013'te kapalı pazar yeri için başlatılan çalışmaların kısa bir sürede bitip, alanın 3 Nisan 2014 yılında faaliyete geçeceği bildirildi. Fakat aradan 8 ay geçmesine rağmen kapalı pazar yeri hala faaliyete geçmedi. Vatandaşlar bu duruma: "Yetkili kişiler bizi neden hala oyalıyor? Burası pazar yeri haricinde çocukların oyun alanı, otopark ve Kurban Bayramı'nda mezbaha yeri olarak bile kullanıldı" diyerek tepkilerini belirtti.
SÖZÜNÜ TUTSUN
Vatandaşlar kapalı pazar yerinin pazar yeri haricinde birçok farklı amaçla kullanıldığını belirtirken Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın, seçim zamanı verdiği sözlerden biri olan kapalı pazar yeri sözünü tutmasını istedi. Vatandaşlar pazarcı esnafının yüzünün bir türlü gülmediğini söyledi. Vatandaşlar kapalı pazar yerinin açılmasıyla her şeyin bir sisteme oturacağını, insanların aradığı her şeyi daha kolay bulabileceğini ifade ederken "Kapalı oazar yerinin faaliyete girmemesi pazarcı esnafının da bizim de heyecanımızı bitirdi. Söz verilmiş bir hizmeti almak bu kadar mı zor?" dedi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir