Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü
Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü
01 Şubat 2013

Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü

Apple, son dönemde ülkemiz için yaptığı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.Özellikle Fatih Projesi kapsamında ülkemizi yakın takibe alan Apple yetkilileri, bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından Çankaya Köşkü'nde kabul edildi.

Apple'ın Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Couch ve Apple Türkiye Genel Müdürü Reşan Yüner önderliğindeki heyetin gerçekleştirdiği ziyaretin odak noktasını 8 milyar TL'lik Fatih Projesi oluşturdu. Görüşmede, ayrıca, Cumhurbaşkanı Güle'e Apple Türkiye'nin çalışmaları hakkında da bilgiler verildi.

Apple'dan John Couch, Apple Türkiye'nin üniversiteler ile yapacağı ortak çalışmalar ile iTunes U ve iBooks'daki içeriklerin hızla artacağı müjdesini verirken; iTunes Store Türkiye'den yakın zamanda kitap satışlarına başlanılacağının da sinyalini verdi.

Hatırlanacağı gibi Cumhurbaşkanı Gül, geçtiğimiz mayıs ayında ABD'ye yaptığı ziyarette Apple'ın Cupertino'daki merkezini ziyaret etmiş ve icra kurulu başkanı Tim Cook ile görüşmüştü.
çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir