Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü
Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü
01 Şubat 2013

Apple Heyeti Cumhurbaşkanı Gül Ile Görüştü

Apple, son dönemde ülkemiz için yaptığı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.Özellikle Fatih Projesi kapsamında ülkemizi yakın takibe alan Apple yetkilileri, bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından Çankaya Köşkü'nde kabul edildi.

Apple'ın Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Couch ve Apple Türkiye Genel Müdürü Reşan Yüner önderliğindeki heyetin gerçekleştirdiği ziyaretin odak noktasını 8 milyar TL'lik Fatih Projesi oluşturdu. Görüşmede, ayrıca, Cumhurbaşkanı Güle'e Apple Türkiye'nin çalışmaları hakkında da bilgiler verildi.

Apple'dan John Couch, Apple Türkiye'nin üniversiteler ile yapacağı ortak çalışmalar ile iTunes U ve iBooks'daki içeriklerin hızla artacağı müjdesini verirken; iTunes Store Türkiye'den yakın zamanda kitap satışlarına başlanılacağının da sinyalini verdi.

Hatırlanacağı gibi Cumhurbaşkanı Gül, geçtiğimiz mayıs ayında ABD'ye yaptığı ziyarette Apple'ın Cupertino'daki merkezini ziyaret etmiş ve icra kurulu başkanı Tim Cook ile görüşmüştü.
çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

IBC Tank Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Havalandırma Çorlu Pilav Çorlu Halı Yıkama Çorlu Klima Servisi