Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı
Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı
06 Haziran 2015

Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı

Çorlu TSO Meclis Başkanı, Velimeşe OSB Başkan Vekili ve Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün: “Esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimci AK Parti’ye omuz vermeli” dedi.

AK Parti Tekirdağ milletvekili adaylarından Metin Akgün esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilere seslenerek: “Bu Pazar günü AK Parti’ye sağlam bir destek verin, omuz verin, oy verin” çağrısında bulundu. 

Bir yandan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası`nda meclis başkanlığı görevinde bulunan diğer yandan Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekilliği görevini yürüten AK Parti adayı Metin Akgün: “AK Partili adaylar olarak herkese ulaşmaya çalıştık. Gençlere, emeklilere, işçilere, pazarcılara, esnafa, öğrencilere, sanayicilere, işsizlere, kadınlara ulaştık. Derdimizi, hedeflerimizi, projelerimizi anlattık. Birçok insandan bu seçimde size oy vereceğim sözleri duydum” şeklinde konuştu. 

Herkesten AK Parti`ye bu Pazar oy bekliyorum diyen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün, esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilerden ise özellikle oy istiyorum. Çünkü onların işleri iyi, kazançları çok olursa bu durum gelirlerin topluma adaletli dağılmasını sağlayacak. Destek bekliyorum ve seçim sonuçlarından da oldukça ümitliyim” dedi. 

TRAGEP`in Trakya ve Tekirdağ için çok önemli olduğunun da altını çizen Metin Akgün: “TRAGEP, Trakya için hayati öneme sahip. TRAGEP bu bölgenin GAP`ıdır. Tekirdağ TRAGEP ile çok gelişecek, zenginleşecek. AK Parti yeni dönemde çiftçiye tarımsal desteği arttıracak, organik tarım, seracılık, damlama sulama da desteklenecek. Yeni girişimlere destekler devam edecek. TBMM`de olursam Tekirdağ sanayisinin gelişmesine yönelik her türlü proje ve yatırıma öncülük edeceğim. Mecliste güçlü olmamız lazım. Mecliste AK Parti grubu olarak sayıca çok olursak belediyelerin eksik bıraktığı alanları da biz dolduracağız. Ben TBMM’de esnafın, çiftçinin ve sanayicinin sesi olacağım” diye konuştu.çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Dezenfeksiyon Çorlu Cep Telefonu Tamiri Çorlu Asansör IBC Tank Çorlu Asansör Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Pilav Çorlu Oto Kiralama Çorlu Su Deposu Temizliği Çorlu Klima Servisi Merzifon Evden Eve Nakliyat Çorlu Beyaz Eşya Servisi Çorlu Beyaz Eşya Servisi Çorlu Pilates Çorlu Web Tasarım Sifonik Sistem