Abdullah Gürman - Ab Bakanı Egemen Bağış Çorlu'da Fırtına Gibi Esti Adeta Tarih Yazdı

Abdullah Gürman

Ab Bakanı Egemen Bağış Çorlu'da Fırtına Gibi Esti Adeta Tarih Yazdı

Abdullah Gürman

Konuşmasının her bir kelimesi inanın manşet olurdu. Salon hınca hınç dolu, daha da önemlisi coşkuluydu. Bakan kah güldürdü kah imaları ile düşündürdü. Bölgenin konularına da hakimdi kalabalık salonda. EURO'dan çıkmak isteyen ülkeye TL'yi tavsiye etti. Üçüncü dönem siz ne yapacaksınız sorusuna "Genel merkezin camını silme görevi verilirse başüstüne." dedi. Konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Çorlu'ya bu enerji bu heyecan gerekliydi. AK Parti'nin bakanı Devrim Dazetesi'nin tesisine ziyarette bulundu. Sizlere corluda.com haber portalında Ercan abinin video görüntülü hazırladığı haberleri takip etmenizi öneririm. Amatör ruhla bazen profesyonelce satır aralarını çok iyi yakalıyor. Mesela bakanın Çoru'da esnaf ziyaretlerinde Adnan VOLKAN'ı "ÇORLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI" olarak görmek isteyen sokaktaki ANTREMANLI amcanın SHOW'u müthiş olmuş. Ben o videonun tıklama rekorları kıracağına inanıyorum. Ama her doğruyu her yerde söyleme hakkımız yok. 
İstanbul Dostluk Derneği Genel Başkanı Ahmet ALUÇ beyefendiye tebrik ve teşekkür.
Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın yol arkadaşlarından İstanbul Dostluk Derneği Genel Başkanı Ahmet ALUÇ beyi ve ekibini vefakar çalışmaları dolayısı ile tebrik ederim. Çorlu'dan biz genç kardeşleri ile de gönülden irtibatı dolayısı ile TEŞEKKÜR ederim. İstanbul Dostluk Derneği Çok önemli bir İŞ yapmakta. VEFA sadece İstanbul'da bir ilçe ismi değil, ispatı İstanbul Dostluk Derneği'nin faaliyetleridir. Milli Görüşün Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamız ve Yeni Dünyanın Efsane Lideri Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın yakın ekibinde olmak yaşım itibari ile bana nasip olmadı ama Elhamdülillah teşkilatlarında gönüllü bir nefer olarak çalışmak nasip oldu. Tanışmamıza vesile olan Güneşli Meclisi Genel Başkanı Nejdet KÜLÜNK hocam ve İstanbul Dostluk Derneği Genel Başkanı Ahmet ALUÇ Hocamı birebir tanıdıkça çalışmalarını, hizmetlerini, heyecanını, azmini ve gayretini gördükçe 40 yıllık hatıralarını tecrübelerini dinledikçe bu günün kıymetini daha iyi anlıyor; yarına güvenle, inançla bakıyorum.  

Abdullah Gürman Köşe Yazılarıçorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Dezenfeksiyon Çorlu Cep Telefonu Tamiri Çorlu Asansör IBC Tank Çorlu Asansör Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çerkezköy Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Pilav Çorlu Oto Kiralama Çorlu Su Deposu Temizliği Çorlu Klima Servisi Merzifon Evden Eve Nakliyat Çorlu Beyaz Eşya Servisi Çorlu Beyaz Eşya Servisi