Mehmet Bozdağ - Yalova'nın Vefası Ergene'nin Sefası

Mehmet Bozdağ

Yalova'nın Vefası Ergene'nin Sefası

Mehmet Bozdağ

Yalova’da belediye başkanlığı seçimlerini kazanan CHP’li Vefa SALMAN, kendisinden önceki belediye başkanının kiraladığı lüks makam aracını Yalova’da yaşayan halkın emrine amade etmişti. Aracın kirası bitene kadar yaşlı teyzeleri pazara getir-götür yapmıştı kiralık makam aracı. Haberini bile yaptılar ulusal medyada hatta Vefa SALMAN da takdire şayan bir açıklama yapmıştı: “ Halkımın parasını fuzuli işlere harcamaya lüksüm yok.” Alkışlanası bir açıklama. Peki aylar önce meydana gelen bu olayı neden mi hatırlattım? Çünkü Ergene Belediye Başkanlığına son model lüks mü lüks bir makam aracı kiralandı. Hizmete aç olan ilçede belediyenin yapmış olduğu bu icraate gerek var mıydı bilmiyorum ama umarım bu bahsettiğim makam aracı belediye başkanı Rasim YÜKSEL için değil, pazara gitmek isteyip de romatizmaları yüzünden bir türlü gidemeyen yaşlı teyzelerimiz için kiralanmıştır. Şayet böyle değilse Belediye başkanı göreve geldiğinde hizmete halkın ihtiyaçlarını gidermekle değil kendi ilkel benliğini tatmin etmekle başlamıştır.

Muhalif CHP’lilerin samimi iç sesi

insanların kendisine karşı güvenini niye kaybettiğini asla anlamayacak. tane tane anlatayım:
En mantıklı hamle Eklemeddin İhsanoğlu'nu aday göstermek olabilir ama senden Atatürkçü, aydın, sürekli konuşurken araya arapça ayetler, cümleler koymayacak bir aday göstermeni bekliyorduk. Şimdi senin yaptığın şuna benzedi, mücadeleye hazır bir kesim var, maça çıkacaklar ama hakem diyor ki hayır sizi kabul edemiyoruz. Yani yenerler veya yenmezler sahada mücadele etme haklarını bile elinden alıyorsun. Ayrıca Akp'nin üzerine raporlar hazırladığı bir durum var: Gençler Chp'yi terci ediyor(du) diye, sen de gezi sonrası gençleri anlamalıyız demiştim. sonra gidip yaptığına, gösterdiğin adaya bak. Yani cık olmadı be kemal. bundan sonra kandıramayacaksın Atatürk'ü seven insanları.

Mehmet Bozdağ Köşe Yazılarıçorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Dezenfeksiyon Çorlu Cep Telefonu Tamiri Çorlu Asansör IBC Tank Çorlu Asansör Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Taksi Çorlu Taksi Düz Tabanlı Silolar Çorlu Tur Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Web Tasarım Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çerkezköy Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Cam Balkon Çorlu Kreş ve Anaokulu Evden Eve Nakliyat Yanma Davranımı Test Cihazları Çorlu Matematik Kursu Çorlu Kompresör Çorlu Mobilya Tekirdağ Köftesi сглобяема къща Çorlu Pilav Çorlu Oto Kiralama Çorlu Su Deposu Temizliği Çorlu Klima Servisi Merzifon Evden Eve Nakliyat Çorlu Beyaz Eşya Servisi Çorlu Beyaz Eşya Servisi Çorlu Pilates