Melankolik Satırlar Resim Sergisi 2 Şubatta Orion Avm De
Melankolik Satırlar Resim Sergisi 2 Şubatta Orion Avm De
29 Ocak 2013

Melankolik Satırlar Resim Sergisi 2 Şubatta Orion Avm De

Özel Pera Dil Akademisi bünyesinde 2010 Mart ayında başlayan MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursları kapsamında oluşan Pera Fotoğrafçılık Kulübü 'nün 3. sergisi olan "Melankolik Satırlar" fotoğraf sergisi 2 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 18:00 'de Çorlu Orion AVM Etkinlik alanında yapılacak kokteyl ile açılacaktır.

Özel Pera Dil Akademisi bünyesinde 2010 Mart ayında başlayan MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursları kapsamında oluşan Pera Fotoğrafçılık Kulübü 'nün 3. sergisi olan "Melankolik Satırlar" fotoğraf sergisi 2 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 18:00 'de Çorlu Orion AVM Etkinlik alanında yapılacak kokteyl ile açılacaktır. 10 Şubat 2013 Pazar gününe kadar açık kalacak olan serginin 2. durağı 16-17 Şubat 2013 tarihlerinde Tekirdağ Tekira AVM olacaktır.

Mayıs 2012 'de sergi konusu olan "Melankoli" kursiyerlere ve bünyemizde gezilere ve etkinliklere katılan tüm fotoğraf çeken dostlarımıza duyurulmuş ve bu kapsamda çalışmalar başlatılmıştır. Sergimizde 53 katılımcıdan toplam 72 fotoğraf sergilenecektir.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB Kırklareli OSGB

Çorlu Firma Rehberi

Eşanjör

Çorlu Geri Dönüşüm

Çorlu Taksi