Chp Bulgaristan Göçmenleri'ne Yeterli Önemi Göstermiyor İddiası
Chp Bulgaristan Göçmenleri'ne Yeterli Önemi Göstermiyor İddiası
28 Ocak 2014

Chp Bulgaristan Göçmenleri'ne Yeterli Önemi Göstermiyor İddiası

CHP Ergene ilçe teşkilatında sular durulmuyor. İlçe yönetiminde yönetim kurulu üyesi olan Bulgaristan göçmeni Osman Korkmaz görevinden istifa etti.

CHP Ergene yönetim kurulu üyelerinden Osman Korkmaz geçtiğimiz günlerde görevinden istifa etti. İstifa dilekçesini sosyal medya da paylaşan Osman Korkmaz istifa dilekçesinde çok tartışılacak iddialarda bulundu. "Bulgaristan göçmenlerine hak ettikleri değerin ve önemin verilmediğini hissettiğim için bu şerefli ve onurlu görevimden istifa ediyorum" ifadelerini kullanan Korkmaz'ın bu ifadeleri akıllarda soru işaretleri oluşturdu. CHP Ergene'de yumrukların konuştuğu ve camların kırıldığı olaylı toplantıdan sonra bu istifa tabanda huzursuzluk olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Bilindiği gibi Ergene ilçesinde Bulgaristan göçmeni nüfusu oldukça fazla. Göçmenlere yeterli önemin gösterilmediği iddiası Ergene'de daha çok konuşulacak gibi duruyor.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir