Otopark Hesaplaşması'nın Failleri Yakalandı
Otopark Hesaplaşması'nın Failleri Yakalandı
22 Haziran 2014

Otopark Hesaplaşması'nın Failleri Yakalandı

Geçtiğimiz günlerde 3 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan otopark hesaplaşmasının failleri İstanbul'da saklandıkları evde yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanında bulunan Ekmek Teknesi isimli otoparkın işletmecisi Y.A’nın (43) silahla vurulması ile ilgili öncelikle çevrede bulunan güvenlik kameralarını büyük bir hassasiyet ve dikkatle inceleyen Asayiş Büro Amirliği Ekipleri olayı gerçekleştiren şahsın Y.A’nın husumetli olduğu ve 06.04.2104 günü silahla ayağından vurduğu  M.A’nın abisi Ö.A. (34) olduğu ve şahsın olay yerine 34 plakalı gri renkli bir araç ile O.D. (27) tarafından getirildiği ve aracı olaydan sonar Pazartesi pazarı civarında terk ederek İstanbul’a kaçtığını tespit etti.

Olayın faillerini yakalamak üzere yoğun ve kararlı bir çalışma sürdüren emniyet güçleri şahısların İstanbul’da sürekli yer değiştirdikleri bilgisine ulaştılar. Günler süren takibin ardından şahısların Esenyurt ilçesi Örnek mahallesinde bir binanın bodrum katında olduğunun tespit edilmesi üzerine evi balukaya alarak Ö.A ve O.D.’nin saklandıkları yere gelmesini beklediler. 19.06.2014 günü akşam saatlerinde saklandıkları eve gelen şahıslar emniyet güçlerinin ani baskını ile kıskıvrak yakalandılar.

Aynı gece Çorlu Emniyet’ine getirilen zanlılar ertesi gün adliyeye sevkedildiler. O.D. ilk sorgulamasının ardından Cumhuriyet savcılığınca serbest bırakılırken, Ö.A. sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Evden Eve Nakliyat Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj