Çorlu Belediyesi Aşevinde İftar Yemekleri Halkın Yoğun Katılımı İle Devam Ediyor.
Çorlu Belediyesi Aşevinde İftar Yemekleri Halkın Yoğun Katılımı İle Devam Ediyor.
02 Temmuz 2014

Çorlu Belediyesi Aşevinde İftar Yemekleri Halkın Yoğun Katılımı İle Devam Ediyor.

Çorlu Belediyesi Aşevi'nde verilen iftar yemekleri her geçen gün daha geniş bir katılımla gerçekleşiyor

Ramazan ayının dördüncü akşamında Hürriyet Mahallesi Muhtarı Neşe Benek ve mahalle sakinlerinin katkılarıyla verilen iftar yemeğine 1.000'den fazla vatandaş katıldı. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak birlik ve beraberliğin güzel bir örneğinin yaşandığı iftar yemeği, İmam Orhan Sağlam'ın eşliğinde okunan dualarla son buldu.

İftar yemeğinde Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Demirci, Kemaleddin Avcı, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve huzurevi sakinleri de hazır bulundu.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Evden Eve Nakliyat Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj