Belediyemiz Yeni Mahallelerde Çocuk Oyunları Düzenliyor
Belediyemiz Yeni Mahallelerde Çocuk Oyunları Düzenliyor
23 Eylül 2014

Belediyemiz Yeni Mahallelerde Çocuk Oyunları Düzenliyor

Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yeni öğretim yılında öğrencilere moral vermek amacıyla çocuk oyunları ve gösterileri düzenlendiler.

2014-2015 öğretim yılının başlaması münasebetiyle Çorlu'nun yeni mahallelerinden Seymen ve Türkgücü'ndeki ilköğretim okullarında çocuk oyunları düzenlendi. Daha önce Çorlu Belediyesi ramazan şenliklerinde çeşitli gösteriler yapan Volkan Yürük, bu sefer Seymen ve Türkgücü'nde ilk ve ortaokul öğrencileriyle buluştu. Çocuk animasyonları, şovlar, illizyon, jonglör ve palyaço gösterileri izleyen öğrenciler unutamayacakları anlar yaşadılar. Şovmen Volkan Yürük'ün söylediği çocuk şarkılarına eşlik ederek dans eden öğrenciler gönüllerinde eğlendiler.
Söz konusu etkinlikte pekçok öğrenci hayatlarında ilk defa çocuk oyunları ve gösterilerini izleme imkanı buldu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün organizasyonuyla düzenlenen etkinlikler önümüzdeki günlerde de devam edecek.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir