Olayı Aydınlatacak Görgü Tanıklarına Ödül
Olayı Aydınlatacak Görgü Tanıklarına Ödül
28 Ekim 2014

Olayı Aydınlatacak Görgü Tanıklarına Ödül

Ergene ilçesi sınırları içerisinde kalan Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi önünde yer alan iş yerinde silahlı saldırıya uğrayan işadamı Haldun Bayındır’ın babası Lütfi Bayındır olayın aydınlatılması ve fail ya da faillerin yakalanmasında bilgi verecek olan görgü tanıkları ve vatandaşların ödüllendirileceğini söyledi.

Meydana gelen olayın kendileri adına son derece üzücü olduğunu kaydeden Bayındır Kereste firmasının sahibi Lütfi Bayındır: “40 yıllık firmayız. Çorlu`da 40 yıldan bu yana hizmet veriyoruz. Hiç kimseyle bir husumetimiz yok. Böyle bir olayla ilk kez karşılaşıyoruz ve neden başımıza geldiğini bilmiyoruz. Elinde silah alan bir saldırgan iş yerinde çıkmakta olan oğluma ateş ederek kaçıyor. Kamera görüntülerine de yansıyan bu olay, işçilerin giriş ve çıkış saatinde bölgenin son derece yoğun olduğu bir anda yaşanıyor. Ancak eli silahlı saldırgan onlarca kişini bakışları arasında kaçıp gidiyor” dedi.

Bu olayın aydınlatılmasında bilgi paylaşacak olanların ödüllendirileceğini kaydeden Baba Bayındır: “Silahlı saldırı olayı bizi ve ailemizi derinden yaraladı. Bu olayın ortaya çıkarılmasında, failinin ya da arkasındaki kişilerin yakalanmasında güvenlik güçleri ile bilgi paylaşacak olan, olayın aydınlatılmasını katkı sağlayacak olan kişileri ödüllendirmek istiyoruz. Çünkü bu olayın aydınlatılmasını herkesten çok biz istiyoruz” diye konuştu.

Güvenlik kameralarına da yansıyan olayda iş yerinin kapısında bekleyen eli silahlı bir kişi Haldun Bayındır`a ateş ederek olay yerinden koşarak uzaklaşıyor. 


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir