Tekirdağ Büyükşehir Bütçe Komisyon Toplantısı Çorlu'da Yapıldı
Tekirdağ Büyükşehir Bütçe Komisyon Toplantısı Çorlu'da Yapıldı
30 Ekim 2014

Tekirdağ Büyükşehir Bütçe Komisyon Toplantısı Çorlu'da Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu olağan toplantısını Çorlu’da yaptı.

Çorlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu toplantısına Komisyon Başkanı Sami İkizler ve komisyon üyeleri Ömer Cebe, Mustafa Özdemir, Varol Türel, Doğan Özman, Hüseyin Vasfi Güner ve Ömer Kılınç katıldı. Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve raportörü Ömer Cebe'nin ev sahipliğinde yapılan komisyon toplantısında 2015 yılı bütçe tarifesi, Büyükşehir Stratejik Planı ve diğer konular görüşüldü. Komisyonun gündem maddelerinden biri de Çorlu'da faaliyet gösteren halk otobüslerinin sayısının arttırılması konusuydu. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ekim ayı toplantısında Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale ettiği 10 adet yeni halk otobüsünün satın alınması yönündeki madde değerlendirilerek kabul edildi. Bu kapsamda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi bünyesinde faaliyet gösteren halk otobüslerine 10 yeni otobüs daha eklenerek hizmete sunulacak.
 Toplantısı öncesinde Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret eden komisyon üyeleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Baysan da söz konusu toplantıya Çorlu Belediyesi olarak ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, komisyon üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir