Aşure Dağıtımı Devam Ediyor
Aşure Dağıtımı Devam Ediyor
08 Kasım 2014

Aşure Dağıtımı Devam Ediyor

Çorlu Belediyesi Muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıtmaya devam ediyor.

İslam dini, Türk örf ve geleneğinde önemli bir yeri olan Muharrem ayının gelişiyle birlikte Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye başkan yardımcıları Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı, belediye meclis üyeleri ve belediye personeli, Süleymaniye Camii önünde aşure dağıtmıştı. Ayrıca Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Pazartesi Pazarı ile belediye hizmet binasının ardından Salı, Perşembe ve Cuma pazarlarında aşure dağıtılmaya devam edildi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün aşure dağıtımı önümüzdeki günlerde de devam edecek. Muharrem ayı içerisinde dağıtılan aşure miktarı 35.000'i bulacak.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir