Kaymakam Kılıç'tan Çorlu Gazeteciler Derneği'ne Ziyaret
Kaymakam Kılıç'tan Çorlu Gazeteciler Derneği'ne Ziyaret
29 Kasım 2014

Kaymakam Kılıç'tan Çorlu Gazeteciler Derneği'ne Ziyaret

Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, iade-i ziyaretler kapsamında Çorlu Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu ve gazetecilerle bir araya geldi.

Yaz dönemi atama kararnamesiyle Yozgat Sorgun’dan atanan Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, iade-i ziyaretler kapsamında Çorlu Gazeteciler Derneği’nin Kılıçoğlu Danış Towers’ta bulunan dernek merkezini ziyaret ederek Yönetim Kurulu ve gazetecilerle bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre; “Her zaman kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile iyi niyetler çerçevesinde bir arada olduk. Protokolümüz ile diyaloglarımızı sağlam temellere oturtmayı ve karşılıklı güven çerçevesinde ilişkilerimizi sıcak tutmak istiyoruz” dedi.

“Teşekkür Ederiz”

Sürekli olarak haber konularında bir araya geldiklerini belirten Başkan Levent Silistre; “Sizlerin bizlere ziyaretinden memnuniyet duyduk. Dernek merkezimizde bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu olarak her daim güzel ve başarılı projelere imza atmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Dernek olarak düzenlediğimiz etkinlikler kapsamında üyelerimizin eğitimlerine de sosyal hayatına da katkı sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Akreditasyon Kartı Talebi

Çorlu Gazeteciler Derneği üyelerinin ve yönetiminin bir araya geldiği zamanlarda sık sık gündeme gelen bir konuyu da Kaymakam Kılıç’a aktaran Başkan Levent Silistre; “Tekirdağ Valiliği tarafından Cumhurbaşkanı, Başbakan veya bir bakan takibinde akreditasyon kartları dağıtılıyor. Haberi takip edecek ve görev yapacak basın mensupları kurumları ve dernekler aracılığıyla akredite oluyorlar. Bizlerde Çorlu’daki çeşitli program ve bayram törenlerinde bu akreditasyonların uygulanmasını istiyoruz. Özellikle bayram törenlerinde çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Hem bir curcuna hem de bir emniyet zafiyeti yaratıyor. Çorlu Kaymakamlığı tarafından hazırlanacak akreditasyon kartları ile bu tür sorunları rahatça çözebiliriz. Hem de bu kartlar sayesinde görev yapan basın mensupları da belli olmuş olur” şeklinde konuştu.

“Çorlu Devasa Bir Şehir”

Çorlu Gazeteciler Derneği’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu ifade eden Kaymakam Levent Kılıç; “Çorlu’ya gelişimizin ardından ilk önce ziyaretleri kabul ettik ardından da iade-i ziyaretlere başladık. Sizleri ziyaret etmekte memnuniyet verici. Çorlu çok devasa bir şehir, tarımı ve sanayisi ile pek çok şehirden büyük. Çorlu gerçekten sanayisi ile Türkiye’de ün yapmış bir şehir konumunda. Bizler de Çorlu’ya güzel şeyler katmak istiyoruz” dedi.

“Gazeteciler Kamu Görevi Yapıyorlar”

“Gazetecilerimizin sorunlarını dinlemek ve onlara çare olmak için elimizden geleni yapacağız” diyen Kaymakam Kılıç; “Söylediğiniz akredite kartları da bayram ve törenlerde uygulanması güzel olur. Bununla ilgili bir çalışma başlatalım ve daha düzenli bir hale gelsin. Gazetecilerimiz sürekli olarak bizleri takip ediyorlar ve zevkli bir meslek icra ediyorlar. Gazeteciler bir anlamda kamu görevi yapıyorlar. Basın çok güçlü bir yapıya sahip, geldiğim günden bu yana sizlerle iyi ilişkiler içerisinde olduk, bundan sonra da böyle olmasını temenni ediyorum. Çorlu’daki gazetelerin çıtaları gerçekten çok yüksek. Gerek haber kalitesi, gerekse baskı kalitesi ile farklarını ortaya koyuyorlar”

Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. 

Bizimcorlu.com


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir