Pazarcı Vatandaşı Darp Etti
Pazarcı Vatandaşı Darp Etti
19 Aralık 2014

Pazarcı Vatandaşı Darp Etti

Ergene'de bir pazarda, 'bana çürük elmayı verme' diyen vatandaş darp edildi. Aldığı darbelerden sonra gözlükleri kırılan ve yüzünden yaralanan vatandaş, kendisini darp eden pazarcılardan şikayetçi oldu.

İddiaya göre, Ergene ilçesi Yeşiltepe Mahallesi'nde Çarşamba günleri kurulan semt pazarında alışveriş yapan G.G., A.Ç.'nin elma sattığı tezgaha geldi. Pazarcının kendisinden önce bayana çürük elma koyduğunu söyleyen G.G., pazarcının kendisine de çürük elma koyduğunu görünce uyararak koymamasını söyledi. Tezgahta bulunan kişinin 'Ne olacak çürük elmadan' dediğini iddia eden G.G., pazarcı ile tartışmaya başladı. 
Tartışma üzerine tezgahta bulunan kişinin vurmaya başladığını ileri süren G.G., "Ardından tezgah sahibi benim koluna girerek 'Al bu elmaları konuyu kapatalım' dedi. Ben de 'benim değil bu elmalar' dedim. Daha sonra tezgahta bulunan kişi bana elma atınca ben de ona elma attım. O sırada koluma girmiş olan tezgah sahibi ve yanındakiler hep beraber bana vurmaya başladı. Ardından polisi arayarak şikayetçi oldum. Ergene semt pazarı Teksas'a dönmüş durumda. Vatandaşın hiçbir şekilde can güvenliği yok. Pazarcı artık beğenmediği ve itiraz eden vatandaşı rahatlıkla dövebilir" dedi.
Olay yerine gelen polis ekipleri bir kişiyi gözaltına alırken, darp edilen G.G. sağlık kontrolüne götürüldü. 
Pazarcının ifadesi alındıktan sonra cumhuriyet savcısının talimatı ile serbest bırakıldığı öğrenildi. G.G. ifadesinin arından kendisini darp edenlerden şikayetçi oldu.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir