Polis Kıyafeti Giyen Gaspçılar Yakalandı
Polis Kıyafeti Giyen Gaspçılar Yakalandı
28 Aralık 2014

Polis Kıyafeti Giyen Gaspçılar Yakalandı

Çorlu'da geçtiğimiz günlerde kendilerine polis süsü veren 3 şahıs tarafından cep telefonları, laptopları ve bir miktar paralarının gasp edildiğini polise bildiren İ.D., Ç.K. ve Ö.K. polise giderek şikayetçi oldular.

Olaya el koyan Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yürüttükleri kararlı çalışmalar neticesinde bölgedeki kameralar detaylı bir şekilde incelenerek şüphelilerin beyaz renkli bir Ford Fiesta marka araç kullandıkları ve son rakamının 4 olduğu tespit edildi. Daha sonra aracın ise Kırklareli Lüleburgaz'da olduğu tespit edildi.

26.12.2014 günü Lüleburgaz'a hareket edilen ekipler, şüpheli O.Ç. (35) (22 adet suç kaydı var, 2 suçtan aranıyor), S.S (28) ve C.B. (25) yi olayda kendilerine polis süsü vererek kullandıkları 2 adet polis yeleği, 1 adet kelepçe, 1 adet gümüş pols rozeti, 1 adet polis tanıtma kartı, 1 adet kuru sıkı tabanca, çok sayıda arama tutanağı ve resmi evrakla müştekilerden gasp ettikleri Nokia marka cep telefonu, Dell marka laptop ve Samsung marka cep telefonu ile yakayarak göz altına aldılar.

Yapılan sorgulamalar ve incelemeler neticesinde şahısların kendilerine polis süsü vererek İstanbul'da birçok gasp eylemini gerçekleştirdikleri tespit edildi. Şahıslar çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak ceza evine teslim edildi. 


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir