Çorlu Belediyesi'nden Kar Mesaisi
Çorlu Belediyesi'nden Kar Mesaisi
13 Ocak 2015

Çorlu Belediyesi'nden Kar Mesaisi

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü, yaşanan yoğun kar yağışıyla birlikte kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptı.

Çorlu’da kar yağışının başlamasıyla birlikte teyakkuz halinde bulunan ekipler çalışmalarına başladı. Yolların kapanmasını ve buzlanmasını önlemek amacıyla Ali Osman Çelebi, Bülent Ecevit, Cumhuriyet ve Atatürk bulvarları, Dumlupınar, Salih Omurtak, Kumyol, Şinasi Kurşun caddeleri, Çırak ve Kale bayırları, Fatih, Kırkova, Eski Çerkezköy, Erdal İnönü, Mustafa Kemal, Eski Tekirdağ, Orhan Kemal, Ahmet Taner Kışlalı, Güney, Yunus Emre, Şehit Teğmen Yavuzer, Mandıracı, Çamlıbel, Adnan Doğu, İstanbul, Ahmet Priştina, Hasan Ali Yücel, Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Caddeleri ile Güldalı Sokak, Yeni Mezarlık Yolu, Emlak Konutları 1. ve 2. köprüleri, Çetin Emeç, Bahriye Üçok bulvarlarına tuz serpildi.

Kar temizleme çalışmalarında Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde 4 greyder, 4 bekoloader, 2 tuzlama robotu, 2 bobcat, 2 tuzlama kamyonu, 2 robot kullanıldı ve 40 personel görev aldı. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Ortem firması 43 gündüz personeli ve 2 açık kamyon ve 10 taş kamyonuyla çalışmalara destek verdi.

Yapılan çalışmalar sayesinde Çorlu’nun büyük bir bölümünde sorun yaşanmadı. Yol açma ve tuzlama çalışmaları periyodik olarak devam ediyor. İstek ve şikayetlerini belediyemize iletmek isteyen vatandaşlar 444 99 59 numaralı hattımızı arayabilirler.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir