Ünal Baysan'dan Baysan'dan Svilengrad
Ünal Baysan'dan Baysan'dan Svilengrad
11 Şubat 2015

Ünal Baysan'dan Baysan'dan Svilengrad

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ortak Avrupa Birliği projelerinin hayata geçirileceği Bulgaristan'ın Haskovo iline bağlı Svilengrad (Mustafapaşa) ilçesine bir resmi ziyaret gerçekleştirecek.

İki komşu ülkenin Doğu ve Batı Trakya'da bulunan şehirleri arasında ortak Avrupa Projeleri gerçekleştirmek ve karşılıklı ilişkileri geliştirmek amacıyla Svilengrad Belediye Başkanı Georgi Manolov, Svilengrad, Topolovgrad ve Mihailovgrad hastanenelerinin Başhekimi Dimitır Ermov, Bulgaristan Edirne Konsolosu Rusko Georgiev, Başkan Baysan'ı 9 Aralık 2015 tarihinde ziyaret etmişti. Türkiye ve Bulgaristan arasında kültürel, sosyal ve ekonomik ilişkileri geliştirmeye yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Svilengrad Belediye Başkanı Manolov da resmi davette bulunmuştu. Bu kapsamda Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan da Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı ve Meclis Üyesi Güner Çetin ile birlikte Svilengrad Belediyesi'ni ziyaret edecek. Ayrıca yeni yapılan ve çağımızın getirdiği teknolojik imkanlarla donatılan tam teşekküllü bir hastanede incelemelerde bulunacak. Söz konusu gezi kapsamında resmi kurum mensupları, sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarıyla da görüşmeler yapılacak.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir