Ak Parti Kahvaltıda Buluştu
Ak Parti Kahvaltıda Buluştu
03 Haziran 2015

Ak Parti Kahvaltıda Buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tekirdağ Milletvekili adayı Metin Akgün partililer ve basın mensupları ile düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.

“Metin Akgün Çok Güzel Çalışıyor”

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay; “Önceki gün Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu Tekirdağ’da ağırladık. Güzel ve yoğun katılımlı bir miting gerçekleştirdik. CHP’nin seçim bildirgesinde lojistik köyler projesi var. Bu lojistik köylerle ilgili CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak lojistik köylere itiraz etmişti. Şimdi lojistik köylerle ilgili ne diyecek. Milletvekili adayımız Metin Akgün çok güzel çalışıyor. Her yerde temaslarda bulunuyor, kendisini kutluyorum. Milletvekilimiz Ziyaeddin Akbulut’a da teşekkür ediyorum. 3 dönem boyunca Tekirdağ’ın sorunlarını dile getirdi, partimizin milletvekili olarak kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 

“Metin Akgün’e Sonuna Kadar Destek Veriyorum”

Kendisinin şahsi olarak bu toplantıda bulunduğunu belirten Enis Sülün; “Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak burada bulunmuyorum, şahsım olarak burada bulunuyorum. Burada olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum. Uzun yıllar siyasette bulundum ve Metin Akgün’e destek veriyorum. Sevgili arkadaşım benime birlikte rahmetli Özal’ın kadrolarında beraber çalıştık. Halkın menfaatlerini gözetiyoruz, başka derdimiz yok. Metin Akgün’e sonuna kadar destek veriyorum. Sonuna kadar da kendisine kefil oluyorum. 12 gün kaldı, inşallah Metin kardeşimizi Ankara’ya göndereceğiz” diye konuştu. 

“Çorlu Bizim İçin Hep Farklı Bir Yerdeydi”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut; “12 yıldan bu yana Çorlu’ya çok farklı bir yer verdik, Çorlu bizim için hep farklı bir yerdeydi. Çorlu son olarak aldığı hizmetlerle Çorlu Hükümet Konağı gibi Çorlu Adalet Sarayı gibi hizmetlerle farkını gördü. Bu seçimlerde de güzel bir sıralama yaptık. Metin Akgün, işadamı olarak Çorlu’ya büyük hizmetleri oldu. Şimdi de Milletvekili olarak büyük hizmetlerinin olacağına inanıyoruz. Metin Akgün’ü hiçbir eksiği olmayan bir insan olarak görüyorum. AK Parti’ye 20-25 bin daha oy verirsek Metin Akgün için iş bitmiş demektir. Metin Akgün’e deneyimlerimle destek olacağım. 3 dönem milletvekilliği yaptım, olanca gücümle de destek olacağım. Metin kardeşimi milletvekili olarak çıkarırsak Çorlu ve yöremiz çok daha güzelleşecek. Ayrıca milletvekilliğimin sonuna gelmiş bulunuyorum artık veda ediyorum. Herkese tek tek teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

“Yalnız Bırakmadığınız İçin Teşekkür Ediyorum”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Metin Akgün; “Düzenlediğimiz toplantıya katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar küsmedim, hiç kimseye de küsmem. Asıl mesele seçilene kadar değil, seçildikten sonra. Bana olan desteğinizi her zaman yanımda hissetim. Bundan sonra da hissedeceğime olan inancım tamdır. Beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi. çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir