Metin Akgün`den Şahpaz Ve Seymen Mahallesi`ne Ziyaret
Metin Akgün`den Şahpaz Ve Seymen Mahallesi`ne Ziyaret
03 Haziran 2015

Metin Akgün`den Şahpaz Ve Seymen Mahallesi`ne Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün, seçim çalışmaları kapsamında Çorlu`ya bağlı Şahpaz ve Seymen Mahallesi`nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Şahpaz Muhtarlığının da yer aldığı meydanda vatandaşlara seslenen Akgün: “Beni tanımayan yoktur.  Ben Yulaflı köyünde çiftçi kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim 1977 yılında tarımla başladığım çalışma hayatına, madencilik, hazır beton ile devam ediyorum. Bununla beraber Çorlu`da, Marmara Ereğlisi ve Ergene`de işyerlerim var, yani ben nereye gidersem gideyim asıl olan sizi temsil etmek ve sizin milletvekiliniz olarak Ankara`ya gitmek için yola çıktım. Bu desteği de sizlerden bekliyorum. Seymen Mahallemizden buraya geldik. Oradaki dertleri, sorunları biliyoruz, aynı dert ve sorunların aynısının belki de daha fazlasının Şahpaz`da olduğunu biliyorum” dedi. 

Metin Akgün: “Gen Genel Merkezimizin bana verdiği görevle 3. sıradan milletvekili adayı gösterildim. Buna layık olmak üzere, kendi tüm halkıma, bölgeme layık olmak üzere 2,5 – 3 aydan beri dur durak bilmeden, mahalle, şehir, sanayi nerede, ne dükkan, esnafımız varsa hepsini dolaşıp, sorunları dinliyoruz. Şahpaz`a da sorunları dinlemeye geldim. Sorunları çok yakından biliyorum. Sizlerle buluşmaya, görüşmeye, el sıkışmaya geldim. Türkiye Cumhuriyeti`nin icraatını yapan AK Parti`nin milletvekili adayı aranızda biz konuşmuyoruz, biz yapıyoruz” diye konuştu. 

Akgün ayrıca: “Siz değerli arkadaşlarımıza, kardeşlerimize, bacılarımıza, içimizden çıkan Metin Akgün geldi, onların selamını sizlere getirdik diyebilirsiniz. Onlara da buradan saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. 7 Haziran 2015 seçimleri kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Ben burada partilerin bayrakları var. Bizim partimizin bayrakları var, diğer partilerin bayrakları var. Ama siz bunlara yıllardan beri oy verdiniz, CHP`yi, MHP`yi denediniz. Bizi sakın ola denemeyin, çünkü bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır, bizi Ankara`ya gönderin” şeklinde konuştu. 

Metin Akgün açıklamalarını şöyle sürdürdü: “1977`de çok genç çocuktum, sol iktidarların icraatlarını hatırlarsınız. Köy meydanına gelir, kaç dönüm yer işlediğinizi sorarlar mazot verirlerdi. Bunları hatırlıyor musunuz? Rahmetli Ecevit`in döneminde, iktidarında bir litre mazota muhtaç olduğumuzu hatırlıyorsunuz değil mi? Ben çok iyi hatırlıyorum. Bu konuyla ilgili de Tekirdağ`ın mahallelerini gezerken masalarda broşürler görüyorum. CHP`nin broşüründe ben size mazotu 1,5 lira yapacağım diyor. Ben günde 15 bin litre mazot kullanan kardeşinizim eğer bu safsatalara ben inansaydım, benim gibi şantiyeciler, müteahhitler inansaydı bugün CHP yüzde 26 değil, yüzd e25 değil yüzde 30 oy alırdı Türkiye`de. Siz benim bütün vatandaşıma suyu 4,5 liraya satacaksınız, kalkıp vatandaşıma diyeceksiniz ki mazotu 1,5 liraya satacağım. Benim çiftçi halkım, güzel köylü vatandaşım, benim değerli hemşerim, benim değerli meslektaşım bu kadar mı kafası basmıyor da sana inanacak ey Kılıçdaroğlu, ey CHP.” 

Akgün: “Bugün muhtarım azaları ile gelse, siz mahalleli vatandaşlarımız gelse, sizin eliniz kesilse, bizim bacağımız kesilir. O yüzden ne zaman gelirseniz gelin ben burasının evladı olarak sizlere hizmet etmeye her zaman varım” diyerek konuşmasını tamamladı. 

Metin Akgün`ün Şahpaz Mahallesi`ne gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AK Parti Çorlu İlçe Başkanı İsmet Albayrak ise: “Yaklaşan 7 Haziran seçimleri ile ilgili olarak Şahpaz Mahallesi sakinlerine bu zamana kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız çalışmaları aktarmak. Biz daha önce mahalle teşkilatlarımızla, hem muhtarımız hem başkanımız Recep başkanımızla, mahallenin sorunları hakkında bilgi almıştık. Bu konuyla ilgili inşallah 7 Haziran sonrasında Metin Akgün vekilimizi Ankara`ya göndereceğiz ve size verdiğimiz taahhütler konusunda kendisinden söz alacağız” dedi. çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı Flaş Buhar Bodrum Elektrik Saç Simülasyonu

Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat

Çorlu CNC Lazer Kesim

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Çilingir