Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı
Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı
06 Haziran 2015

Ak Partili Aday Akgün'den Seçim Çağrısı

Çorlu TSO Meclis Başkanı, Velimeşe OSB Başkan Vekili ve Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün: “Esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimci AK Parti’ye omuz vermeli” dedi.

AK Parti Tekirdağ milletvekili adaylarından Metin Akgün esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilere seslenerek: “Bu Pazar günü AK Parti’ye sağlam bir destek verin, omuz verin, oy verin” çağrısında bulundu. 

Bir yandan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası`nda meclis başkanlığı görevinde bulunan diğer yandan Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekilliği görevini yürüten AK Parti adayı Metin Akgün: “AK Partili adaylar olarak herkese ulaşmaya çalıştık. Gençlere, emeklilere, işçilere, pazarcılara, esnafa, öğrencilere, sanayicilere, işsizlere, kadınlara ulaştık. Derdimizi, hedeflerimizi, projelerimizi anlattık. Birçok insandan bu seçimde size oy vereceğim sözleri duydum” şeklinde konuştu. 

Herkesten AK Parti`ye bu Pazar oy bekliyorum diyen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün, esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilerden ise özellikle oy istiyorum. Çünkü onların işleri iyi, kazançları çok olursa bu durum gelirlerin topluma adaletli dağılmasını sağlayacak. Destek bekliyorum ve seçim sonuçlarından da oldukça ümitliyim” dedi. 

TRAGEP`in Trakya ve Tekirdağ için çok önemli olduğunun da altını çizen Metin Akgün: “TRAGEP, Trakya için hayati öneme sahip. TRAGEP bu bölgenin GAP`ıdır. Tekirdağ TRAGEP ile çok gelişecek, zenginleşecek. AK Parti yeni dönemde çiftçiye tarımsal desteği arttıracak, organik tarım, seracılık, damlama sulama da desteklenecek. Yeni girişimlere destekler devam edecek. TBMM`de olursam Tekirdağ sanayisinin gelişmesine yönelik her türlü proje ve yatırıma öncülük edeceğim. Mecliste güçlü olmamız lazım. Mecliste AK Parti grubu olarak sayıca çok olursak belediyelerin eksik bıraktığı alanları da biz dolduracağız. Ben TBMM’de esnafın, çiftçinin ve sanayicinin sesi olacağım” diye konuştu.çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB Kırklareli OSGB