Müsiad Ailesi İftar Programında Bir Araya Geldi
Müsiad Ailesi İftar Programında Bir Araya Geldi
24 Haziran 2015

Müsiad Ailesi İftar Programında Bir Araya Geldi

MÜSİAD Tekirdağ, her yıl geleneksel hale getirdiği üyelerine ve ailelerine yönelik iftar programını bu sene Esetçe Piknik Alanı içerisindeki Resturant’ta gerçekleşti.

MÜSİAD Tekirdağ, her yıl geleneksel hale getirdiği üyelerine ve ailelerine yönelik iftar programını bu sene Esetçe Piknik Alanı içerisindeki Resturant’ta gerçekleşti.
Program  Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayıp, MÜSİAD Tekirdağ Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer ASLAN’ın konuşmasıyla devam etti.
ASLAN; Öncelikle,  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Tekirdağ Ailesi Adına nezaket örneği göstererek davetimize katılan siz değerli üyelerimize, hoş geldiniz diyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 
Kıymetli dostlar,
Bizi bu iftar sofrasında bir araya getiren Yüce Rabbimize
Şükürler olsun.
          Bin aydan daha hayırlı Kadir gecesini de içinde barındıran mübarek ramazan-ı şerifinizi en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu ayın hepimize ve tüm İslam alemine huzur,  barış, bereket ve bolluk getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.’ dedi.
   MÜSİAD Tekirdağ Üyesi olan 25. Dönem Milletvekili Dt. Ayşe DOĞAN programa yemin töreni nedeni ile katılmazken gönderdiği notta ;   ‘Sayın MÜSİAD Tekirdağ  Başkanım, Saygı Değer  MÜSİAD’lı Kardeşlerim,
25. Dönem Milletvekili  Yemin Töreni nedeni ile aranızda bulunamıyorum.
Birlik, beraberlik dolu, güzel ve mutlu bir Ramazan geçirmemizi diler,  en kalbi duygularımla selam ve saygılarımı sunarım.’ Dedi.


Kıymetli MÜSİAD Üyelerimiz;
Ülkemizde gerek ekonomide, gerek politik alanda birçok gelişmeler yaşandı. 
Elbette zaman değişir, şartlar değişebilir, yeni şartlara uygun yeni stratejiler geliştirilebilir.
Milletimiz 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde sözünü söylemiştir. Bugün, sonuçlara olgunlukla saygı göstermek, her vatandaşın ve siyasi partilerimizin en önemli görevidir.
İş dünyası olarak, ihtiyacımız olan huzur, güven ve pozitif istikrarın devamının sağlanması, kalkınma ve gelişme hamlelerinin devam etmesi, en büyük arzumuzdur.
Türkiye ekonomisi, artık siyasi dalgalanmalardan etkilenmeyecek denli güçlüdür. MÜSİAD camiası olarak, milletimizin tercihine saygı duyuyoruz.
Seçim sonuçlarına değinmişken Milletvekili seçilen üyemiz Sayın Ayşe Doğan’a da  başarılar diliyorum. 

  Kıymetli Üyelerimiz
Bu güzel akşam da , iftar programımızda bizi yalnız bırakmayan Kurucu Başkanımız ve yönetim kurulumuzdan, en yeni üyesine kadar, MÜSİAD'a destek veren, gönlünü koyan herkese, teşekkür ederken, hepinizi Yüce Allah’a emanet eder bir kere daha hayırlı Ramazanlar dilerim.  çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB Kırklareli OSGB

Çorlu Firma Rehberi

Eşanjör

Çorlu Geri Dönüşüm

Çorlu Taksi