Zabıtadan Ramazan Ayı Denetimleri
Zabıtadan Ramazan Ayı Denetimleri
24 Haziran 2015

Zabıtadan Ramazan Ayı Denetimleri

Ramazan ayının gelişiyle birlikte Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri pide ve ekmek gibi unlu mamül üretimi yapan işletmeler üzerindeki denetimlerini artırdı.

İlçe genelinde yapılan denetimlerde, üretim yapan fırınların ürettiği ürünlerin imalat sürecindeki  genel sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra söz konusu işletmelerin bağlı oldukları esnaf ve ticaret  odalarının belirlediği tarifelerde belirtilen gramaj ve fiyatlandırma kıstaslarına uygunluğu inceleniyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürü Birol Uçar, "Ekiplerimiz ilgili kanunlar çerçevesinde unlu mamül üreticilerinin mevzuata uyup uymadıkları konusunda denetimlerini sürdürmektedir. Halkımızın daha sağlıklı ve güvenilir ürünlere ulaşması doğrultusunda yaptığımız denetimler periyodik olarak devam edecek."dedi.

Gerçekleştirilen denetimlerde ilçemizde üretim yapan fırınlarda herhangi bir uygunsuzluğa rastlanmadığını belirten Zabıta Müdürü Birol Uçar, vatandaşların şikâyetlerini Alo 153 Zabıta Hattı'na iletebileceklerini ifade etti.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB Kırklareli OSGB

Çorlu Firma Rehberi

Eşanjör

Çorlu Geri Dönüşüm

Çorlu Taksi