Fotokopi Makinesi Kiralama
Fotokopi Makinesi Kiralama
03 Eylül 2021

Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi Kiralama Sistemi uzun dönemli fotokopi makinaları kullanımı için önerilen bir sistemdir. Bu sistem genelde 3 farklı şekilde uygulanır:

Kiralık Fotokopi Sistemi Sözleşme Maddelerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

1.Uygulama
Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen  Büro Makineleri ve Ofis Ürünleri’ne ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine Trakya Fotokopi Kiralama Servisi tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.

2.Uygulama
Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin ve baskının oluşmasında gerekli olan her türlü masraf (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım)  Trakya Fotokopi Kiralama Servisine aittir (Fotokopi kağıdı hariç). Müşteri, ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi ya da almış olduğu çıktı adedi kadar belirlenmiş kopya başı birim fiyatı üzerinden ödeme yapar.

3.Uygulama
Bu sistemde makinenin mülkiyeti Trakya Fotokopi Kiralama Servisine ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belli bir kira öder ve çekmiş olduğu kopya adedi kadar çekim ücretini de Trakya Fotokopi Kiralama Servisine yapar.

Buna karşılık  Büro Makineleri ve Ofis Ürünleri makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra yine kopyanın oluşması için gerekli (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) her türlü gideri karşılar.

Renkli Fotokopi Kiralama

Günümüzde renkli baskılama teknolojileri sadece profesyonel alanlarda yer bulmaktan çıkmış, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel ofislerde dahi ihtiyaç haline gelmiştir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi sayesinde;
 • Küçük çapta matbaa işleri (kartvizit, el ilanı, afiş vb),
 • Kişisel renkli çıktı ihtiyaçları (fotoğraf, kapak vb)
 • Okullarda ihtiyaç duyulan, diploma,
 • takdir, teşekkür, onur belgeleri ve bunlar dışında birçok ihtiyaç, Tekser bilişim büro makineleri ve Ofis Ürünleri’nin size düşük maliyetlerle sağladığı Renkli Kiralık Fotokopi Sistemi ile sağlanabilmektedir.
 • İşletmenizde Renkli Fotokopi hizmetinden faydalanmanız artık çok kolay!

Neden Fotokopi Kiralama?

Çünkü Fotokopi Kiralama;
 • Firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar.
 • İlk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.
 • Sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir.
 • Sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’ne ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’ne girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz, amortisman derdiniz yoktur. Oysa kendi cihazlarınızı satmaya kalktığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’nde özellikle inkjet ve küçük lazer printerler devredışı kalacağından bunların çalıştırılması için ödenen yüksek meblağlar tasarruf edilecektir.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’nde yapabileceklerinizi sadece hayal edin. Kendi klasik makinanızın kısıtlı özellikleri ile kendinizi sınırlamayın. Renkli, siyah-beyaz baskı, network kullanımı, scan, faks, e-mail, duplex, feeder kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları…
 • “Makinemiz arızalı, çekmiyor” veya “Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor” cümlelerini duymazsınız.
 • Çözüm odaklı hizmet ile destek oluruz.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’nde “Ne ödeyeceğinizi” bilirsiniz.

Fotokopi Kiralama Fiyatları

Fotokopi Kiralama Fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur.

Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden fiyatlar, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz fotokopi makinesine kopya başı birim fiyatı belirlemek için telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB