Çorlu Dermatoloji Kliniği
Çorlu Dermatoloji Kliniği
18 Temmuz 2023

Çorlu Dermatoloji Kliniği

Nevderma Dermatoloji kliniği, cilt sağlığı ve güzelliği konusunda uzman doktor Kübra Nur Özcan tarafından işletilen bir kuruluştur. Klinikte, alanında deneyimli ve yetkin dermatolog (cildiye uzmanı) Kübra Nur Özcan tarafından hasta kabülü yapılmaktadır.

Nevderma Dermatoloji Kliniği, cilt sağlığı ve güzelliği konusunda uzman doktor Kübra Nur Özcan tarafından  işletilen bir kuruluştur. Klinikte, alanında deneyimli ve yetkin dermatolog (cildiye uzmanı)  Kübra Nur Özcan tarafından hasta kabülü yapılmaktadır. Nevderma Dermatoloji kliniği, akne, sivilce, leke, kırışıklık, saç dökülmesi, alerji, egzama, mantar, siğil, ben, melanom gibi cilt hastalıklarının tanı ve tedavisini sunmaktadır.

Ayrıca, klinik, botoks, dolgu, mezoterapi, PRP, lazer epilasyon, kimyasal peeling, cilt bakımı, leke tedavisi, cilt gençleştirme gibi estetik ve kozmetik uygulamalar da yapmaktadır. Nevderma Dermatoloji kliniği, hastalarına en iyi hizmeti vermek için modern teknoloji ve ekipmanlarla donatılmıştır. Klinikte hijyen ve sterilizasyon kurallarına da büyük önem verilmektedir. Nevderma Dermatoloji Kliniği, cildinizin sağlığı ve güzelliği için doğru adresinizdir.


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Prefabrik Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Flaş Buhar Saç Simülasyonu Bina Yıkım ve Ağır Nakliyat Çorlu CNC Lazer Kesim Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Çilingir Çorlu İkinci El Eşya Çerkezköy Sıhhi Tesisat Çorlu Elektrik Bobibaj Profil Boru Çorlu CNC Çorlu OSGB Kırklareli OSGB

Çorlu Firma Rehberi

Eşanjör

Çorlu Geri Dönüşüm

Çorlu Taksi