Blackberry Z10 999$
Blackberry Z10 999$
12 Şubat 2013

Blackberry Z10 999$

BlackBerry'nin BB10 işletim sistemli yeni telefonu Z10, fiyatıyla şaşırtıyor. Solavei adlı firma tarafından 999 Dolar'a satışa sunulan telefon, diğer telefonları solladı.

ABD'deki Kontratsız telefon sağlayıcılarından biri olan Solavei,BlackBerry'nin tüm umutlarını bağladığı yeni üst seviye telefonu Z10'u satışa sundu.

Samsung'un 40 milyonu aşan sayıda satan telefonu Galaxy S3'ün 16 GB'lık sürümünü 575 Dolar fiyattan satışa sunan Solavei'nin, BlackBerry Z10 için istediği fiyat dudakları uçuklatıyor.

999 Dolara satışa sunulan Z10, stoklarda gözüküyor ve en geç 48 saatiçerisinde teslim olacak şekilde alıcılara yollanıyor. 4.2 inç 1280 x 720piksel çözünürlüğünde ekran, Qualcomm'un 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama,8 Megapiksel ana kamera gibi özelliklere sahip olan BlackBerry Z10 için istenilen fiyat oldukça yüksek.

Tabi resmi fiyatlar biraz daha düşük olabilir ama bu haliyle bile Z10 modeli nasıl bir talep görecek, şimdiden merak konusu.

Özellikle iPhone 5S3Nexus 4 gibi rakiplerinden neredeyse yarı yarıya daha pahalı olan bu yeni oyuncu, ülkemizde de böyle yüksek fiyatlara satılırsa tüketici nasıl bir tepki gösterir, merakla bekliyoruz.

Kaynak: shiftdelete.netçorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı