Anadolu Üniversitesi Itunes'da
Anadolu Üniversitesi Itunes'da
01 Mart 2013

Anadolu Üniversitesi Itunes'da

Ülkemizin köklü üniversitelerinden olan Anadolu Üniversitesi, 2007'den bu yana 1 milyardan fazla indirilmenin gerçekleştirildiği iTunes U'dan eğitim içeriklerini yayınlayan ilk Türk Üniversitesi oldu.

1958 yılında kurulan Anadolu Üniversitesi, Hukuk'un Temel Kavramları, İş Sağlığı ve Güvenliği, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Pazarlama Yönetimi gibi 50'yi aşkın dersin içeriğini gerek ders notu, gerek video gerekse de sesli formatta iTunes U üzerinden başta 2 milyon öğrencisi olmak üzere, bilim ve eğitime meraklı herkesin kullanımına sundu. Anadolu Üniversitesi, içerikleri iTunes U'dan yayınlayarak 30 yıldır sürdürdüğü Açıköğretim faaliyetleri için yeni bir dönem başlatırken; "Yaşam Boyu Eğitim" vizyonunu gerçek manada benimsediğini bir kez daha kanıtladı.

Kaynak: www.donanimhaber.com


çorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Web Tasarım

Çerkezköy Kombi Servisi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Diş Doktoru

Serpantin İmalatı

Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyatcorluhaber Çorlu Halı Yıkama Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Klima Servisi Çorlu Prefabrik Çorlu Cam Balkon Sifonik Sistem Çorlu Apartman Temizliği Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Tıkalı Kanal Açma Çorlu Otomatik Kepenk Lüleburgaz Otomatik Kepenk Çorlu Oto Kiralama Çorlu Taksi Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Fotokopi Kiralama Serpantin İmalatı Kınıkoğlu Yapı